آزمایشگاه صنایع غذایی ثمر اردکان

آزمایشگاه ثمر  گواهینامه همکار اداره استاندارد استان یزد در زمینه محصولات کنجدی را نیز کسب نمود. لذا به اطلاع همشهریان عزیز در صنف های ارده و حلواارده میرساند آزمایشگاه شرکت ثمر آمادگی عقد قرارداد با کارگاه های ارده و حلواارده را به صورت یکساله و با تخفیف ویژه دارد.

آزمـایشگـاه صنایع غذایی ثمر اردکان به عـنوان یک مـرکز تحقیقاتی- آزمایشگاهی تخصصی در زمینه روغن های خوراکی، دانه های روغنی و تمامی فرآورده های کنجدی شامل ارده، حلواارده، کنجد عمل آوری شده، کنجاله و ... با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب و با هدف ارائه خدمات آزمایشگاهی و پژوهشی به تولید کنندگان روغن و واحد های تولـیدی ( نظیر کارخانجات خوراک دام و طیور) و کارگاه های تولید ارده و حلوارده و انواع محصولات کنجدی و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی تاسیس شده و در سال 1394موفق به اخذ گواهی استقرار سیستم تضمین کیفیت (ایزو 17025) از مرکز ملی تائید صلاحیت ایران گردیده است .
اغلب آزمون های مربوط به انواع روغن ها و خصوصاً انواع محصولات کنجدی در این آزمایشگاه قابل انجام می باشد که فهرست آن و همچنین گواهی تائید صلاحیت آزمایشگاه در سایت اداره استاندارد ایران به آدرش
WWW.ISIRI.ORG قابل برداشت می باشد.
این آزمایشگاه مجهز به مجموعه ای از مدرن ترین و به روزترین دستگاه ها جهت انجام آزمون های ذکر شده می باشد. در جهت تحقق برنامه های بلند مدت و اهداف بزرگ این مجموعه، روند توسعه امکانات و تجهیزات، همچنین پایداری سیستم تضمین کیفیت(ISO 17025) و بهره گیری از متـد های جدید آزمایـشگاهی به شکل مستـمر ادامـه دارد و در آینده ای نزدیک شاهد افزایش دامنه آزمون های این مجموعه خواهیم بود.


 

دامنه فعالیت : روغن های نباتی، دانه های روغنی و انواع محصولات کنجدی (ارده ، حلوا ارده ، کنجد عمل آوری شده و..)
نوع مجوز : دارای گواهی سیستم تضمین کیفیت (ایزو 17025) از اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران

خط مشی آزمایشگاه ثمر
 درخواست آزمون

مشتریان گرامی ، جهت ثبت سفارش ، پس از مطالعه تعرفه آزمونها می توانید از طریق فرم ذیل اقدام نمایید . همچنین توسط همین فرم امکان پیگیری سفارش خود را دارند . لطفا فرم ذیل را دانلود نموده و پس از تکمیل و مهر و امضا آن را به آدرس ایمیل samarazma@yahoo.com ارسال نمایید.

دانلود تعرفه ها دانلود فرم درخواست

 شکایات

مشتریان گرامی ، در صورت شکایت از روند آزمون طی پذیرش تا جوابدهی می توانند از طریق فرم زیر اقدام نمایند تا در اسرع وقت از طریق مدیریت پیگیری شود لطفا فرم ذیل را دانلود نموده و پس از تکمیل و مهر و امضا آن را به آدرس ایمیل samarazma@yahoo.com ارسال نمایید.

دانلود فرم شکایات

 نظرسنجی

از مشتریان عزیز خواهشمند است نظرات ارزشمند و سازنده خود را در فرم ذیل درج فرموده و آزمایشگاه ما را در سیاست بهبود مستمر و ارتقای کیفیت یاری نمایند . لطفا فرم ذیل را دانلود نموده و پس از تکمیل و مهر و امضا آن را به آدرس ایمیل samarazma@yahoo.com ارسال نمایید.

دانلود فرم نظرسنجی